O firmie

Transport

Usługi transportowe świadczymy na terenie całej Europy. Nasze główne kierunki to Dania, Niemcy,Belgia , Holandia, Czechy,Słowacja, Węgry, Hiszpania, Włochy oraz Szwecja.

Spedycja

Posiadamy biuro spedycyjne w Kluczach oraz w Tychach. Nasz zespół spedytorów indywidualnie podchodzi do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Do naszych zleceniodawców zaliczają się zarówno międzynarodowe koncerny jak i średniej wielkości przedsiębiorstwa z całej Europy.

Nasza firma

O nas

Indywidualnie identyfikujemy oraz zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Świadczymy usługi najwyższej jakości, co przekłada się na wieloletnie okresy współpracy oraz wysoką pozycję firmy na rynku

Firma FTH Domagała powstała w 2005 roku jako firma rodzinna. Jej założycielem jest Marek Domagała. Od początku działalności firma skupiała się na organizacji transportów krajowych i międzynarodowych. Obecnie świadczymy również usługi z zakresu spedycji na terenie kraju i Europy.

Posiadamy nowoczesną flotę o ładowności od 1,5 T do 24 T.

Obsługujemy ładunki całopojazdowe jak i doładunki.

Jako firma kładziemy duży nacisk na rozbudowę i modernizację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w 2013 roku uruchomiliśmy oddział w Tychach.

0 +
Klientów w całej Europie
0 +
Wykonanych zleceń

Zamów wycenę transportu

Skorzystaj z formularza kontaktowego a zrobimy wycenę dla twojej firmy.